Hizmetlerimiz

Dahi Ajans

Hizmetlerimiz

img
Dahi Ajans

Web Tasarımı

Kendi web sitenizle sadece bilgi değil, aynı zamanda kişiliğinizi de aktarırsınız. Tarafımızdan yapılan bir web sitesinin bir bakışta kim olduğunuzu ve hangi hizmetleri sağladığınızı netleştirmesini sağlıyoruz.

Yeni bir web sitesi tasarımla başlar. Ön görüşmeden sonra konsept tasarımı yapıyoruz. Geri bildirimlerinizden sonra, web sitesinin tasarımında ince ayar yapılır. Maliyetler hakkında sizi bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

img
Dahi Ajans

Kurumsal Kimlik

İlham veren stüdyomuzda sizler için en güzel yayınları tasarlamaya hazırız. Her tasarım, muhtemelen mevcut tarzınızı dikkate alarak, kişisel isteklerinize göre özenle uyarlanmıştır.

Bir logo, stili, dergi, afiş veya ambalaj mı geliştiriyorsunuz? Grafik tasarım, müşterinin mesajını hedef kitleye etkili bir şekilde iletir. DAHİ, müşterileri dikkatle dinleyerek ve ona doğru yaratıcı dokunuşu vererek, müşterinin hedef grubuyla net iletişim sağlar. DAHİ, herkes için doğru iletişimi arayan ve bulan bir grafik tasarım ajansıdır.

Hemen randevu alın, kahveniz hazır!

img
Dahi Ajans

E-ticaret

Şu anda müşterilerinize en kolay e-ticaret sitesi ile en iyi hizmet vermek önemlidir. 
İnsanların sitenizden sipariş verdiği ve ardından sipariş için çevrimiçi ödeme yaptığı kendi web sitenize sahip olabilirsiniz.
 Müşteriler kredi kartı  ile ödemeyi kargo ile teslim almayı seçebilir ve bunu firmanıza en uygun olacak çözümü sunabiliriz.

img
Dahi Ajans

Kurumsal E-Mail

Kurumsal ve profesyonel bir email hesabından gelen mailller,
Gmail, Yandex, Yahoo gibi hesaplara nazaran daha çok ciddiye alınır ve güven verir.
Genel kabul gören email formatı ise [email protected] olmalıdır

img
Dahi Ajans

Ambalaj Tasarımı

DAHİ İşler, her biri kendi uzmanlık alanına sahip çeşitli matbaa şirketleriyle yakın işbirliği içinde çalışır. İster hızlı bir amablaja, ister bir kataloğa, ister klasik bir ciltli kitaba ihtiyacınız olsun… her türlü basılı malzeme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Basılı materyaller için bizimle iletişime geçtiğinizde. Projenizi sizi uğraştırmadan alıyoruz. Ayrıca, tüm basılı malzemeleriniz için her zaman en yüksek kalitede ve çok rekabetçi tekliflerden yararlanırsınız.

img
Dahi Ajans

Grafik Tasarım

Beyne gönderilen tüm bilgilerin %90'ı görseldir. Ancak görsel hikaye anlatımı video, fotoğraf veya animasyondan daha fazlasıdır. Bu bir strateji.

Markanızın, ürününüzün veya kuruluşunuzun hikayesini fotoğraf, video ve animasyonda anlatıyoruz.
Sadece yüksek kaliteli içerik hazır edip üretmiyoruz, aynı zamanda içerik stratejisi, kavramlar, üretim ve dağıtım hakkında da düşünüyoruz.

Sizinle birlikte, içeriğin kendisini tüm kanallarda, temas noktalarında, platformlarda ve pazarlarda özgün bir şekilde görsel olarak nasıl hazır edebileceğine bakıyoruz.

img
Dahi Ajans

Google Reklamı


Google Ads, Google'ın çevrimiçi reklamcılık platformudur. Google Ads'ün yardımıyla, web sitenize yeni potansiyel müşterileri anında çekebilirsiniz.

Adwords adı altında reklam platformunu biliyor olabilirsiniz, çünkü platform yıllardır bu şekilde anılıyor. 2018 yılında Adwords adı Ads'e dönüştürülmüştür.

Google Ads'ün en büyük avantajı: yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız. Web sitenize yapılan tıklamaların sayısı. Reklam görüntülemek için hiçbir şey ödemezsiniz! Dönüşümlere dayalı kampanyalar göndermek bile mümkündür. B2B şirketleri için bu, örneğin teknik inceleme indirmek veya bir iletişim formu doldurmak olabilir. Bir web mağazası için her dönüşüm bir satın alma işlemidir.

Arama ağında reklam
Görüntülü Reklam Ağı'nda reklamcılık
Yeniden pazarlama

img
Dahi Ajans

Seo

(Küçük) KOBİ'ler için etkili çevrimiçi pazarlama. Biz bunun için varız.

Elbette, yeni web siteniz zaten şirket adınız, adresiniz ve alan adınızda kolayca bulunacaktır. Ancak, web sitenize gerçekten çok fazla trafik çekmek istiyorsanız, tüm rakiplerinizin sıralamak istediği rekabetçi anahtar kelimelerde daha üst sıralarda yer almanız gerekir…

O ilk sayfa için mücadele
Rakipleriniz de orada olmak istiyor

SEO analizi
SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Hedef kitleniz ne arıyor? Kime ulaşmak istiyorsun? Bu çok önemlidir ve önceden belirlenmiş pazarlama stratejisi ve belirlenen hedeflerle ilgilidir.

Web sitenizi ve hedef kitlenizi analiz ederek başlıyoruz. Neler geliştirilebilir ve hangi anahtar kelimelere odaklanmalıyız?

Sayfa İçi Optimizasyon
Temel bilgilerle başlıyoruz
Web sitenizin içeriğinin, hedef kitleniz tarafından bulunabilmesi için mükemmel bir şekilde düzenlenmesini ve teknik olarak sağlam olmasını sağlıyoruz.

Offpage optimizasyonu
Web sitenizi popüler hale getirme
Link oluşturmayı akıllıca uygulayarak ve zengin içerik sağlayarak web sitenizin arama sonuçlarında yükselmesini sağlıyoruz.

img
Dahi Ajans

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya pazarlaması, markanızı tanıtmak ve ürün veya hizmetinizi satmak için Instagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarını kullanmak anlamına gelir.

İşletmeniz yeni bir ürünle çıkarsa ve lansmanı sosyal medyada tanıtmayı planlıyorsanız, bu sosyal medya pazarlamasıdır. Müşterilerinizle yorumlar yoluyla etkileşime giriyorsanız, bu sosyal medya pazarlamasıdır. Markanızın değerlerini ve hikayesini sergileyen ilgi çekici içerikler oluşturursanız, bu da sosyal medya pazarlamasıdır.

Bu pazarlama şekli, sosyal medya yönetimi becerilerini ve araçlarını kullanmanızı gerektirir. Pazarlama stratejinizin diğer yönlerini hazırladığınız gibi, sosyal medya pazarlamanız için de bir planınızın olması gerekir.

Artık sosyal medya pazarlamasını tanımladığımıza göre, nasıl plan oluşturacağımıza geçelim. 
DAHİ İşler size bu planlamayı ve uygulamayı uzman kadrosuyla en üst düzeyde sunmak için hazırdır.

img
Dahi Ajans

Yandex Reklamı

Yandex, Rusya'daki en büyük arama motoru ve dünya sıralamasındadır.
Yandex Ads, dünya çapında faaliyet gösteren en büyük içeriğe dayalı reklamcılık ağlarından birsidir.